|
To jest wstyd, by klub, który ma wielkie ambicje, chce grać w Lm pozyskuje piłkarzy jedynie z kartą w ręku. To jest niepojęte i każdy mi przyzna rację.
To już niech zainwestuja w szkolenie mlodziezy i będą mieli graczy za free, a nie jakieś zaciągi z Poludnia.
Z Bozokiem to my Olimpiakosu nie wyeliminujemy, jak oczywiście przejdziemy do 3 rundy
|