Wyświetl pojedynczy post
tomek6693
Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#575
Stary 15.06.2009, 21:20
no szkoda ze ten program zrobili tak jakby na odczep sie bo co mozna powiedziec o takim klubie w 8 minut ? jest tylko mowa o meczu z legia i o tym jak wazny ten mecz jest ze wzgledu na prestiz i na uklad w tabeli. Szkoda ze tak bo za pare lat jak ktos ze slabo zainteresowanych Wisla za pare lat bedzie chcial obejrzec ten filmik to chyba wazniejsza bylaby historia klubu i wszystko co sie kolo niego dzieje wraz z kibicami a nie jeden mecz
Odpowiedz cytując