prawnik25 napisał(a):

i tak widzę że chodziło o pieniądze bo porównując tych graczy to jeden gra w czołowym klubie węgierskim i reprezentacji kraju o drugim nikt nic nie wie poza Bednarzem Jackiem...
|
Ostatni mecz w reprezentacji Węgier ten zawodnik rozegrał 2 lata temu, więc mówienie o nim jako o reprezentancie jest nadużyciem.