Wasiu napisał(a):

|
Ten klub juz nieistnieje, wiec nie wiem jaki jest sens wypominania tutaj tego. Nasz kapitan nie ma nic wspolnego z tym obecnym tworem, ktorego kibice chlubia bunczucznego sprzedawczyka i hipokryte.
|
I to jest podsumowanie tematu Amici