Wyświetl pojedynczy post
martinius028
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10781
Stary 15.06.2009, 21:12
A co ma teraz do transerów Jirsak?Bo chyba nie rozumiem to że z jednym sie nie udało to nie znaczy że ze wszystkimi tak będzie (nie skreślam Jirsaka w żadnym razie) na przykład udało sie z Marcelo ale Beto to nie ten poziom i co mamy płakać? Trzeba szukać dalej i tyle...
Odpowiedz cytując