Angmir napisał(a):

Nie jestem do niego uprzedzony ani nie przekreślam jego szans, ale jeśli będzie grał tyle co Jirsak to będzie bardzo dobrze. Zawsze po odejściu dobrego piłakrza, pprzychodził do nas znacznie gorszy. Kosa>Zieniu>Bożok
Każdego dzieli różnica klas.
No ale cóż jest młody, ciężką pracą i ambicją można osiągnąć wiele.
|
Gadanie...
A co powiesz o 'wymianie' Cleber/Marcelo?
No i po co zakładasz, ze Bozok musi byc słaby?
Na tym forum to tylko skrajne opinie mozna znaleźć - albo orgazmy po filmikach z YT, albo znowu zakładanie z góry, że jest to piłkarz duzo gorszy od Zienia...