Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10780
Stary 15.06.2009, 21:12
Angmir napisał(a):Wyświetl post
Nie jestem do niego uprzedzony ani nie przekreślam jego szans, ale jeśli będzie grał tyle co Jirsak to będzie bardzo dobrze. Zawsze po odejściu dobrego piłakrza, pprzychodził do nas znacznie gorszy. Kosa>Zieniu>Bożok

Każdego dzieli różnica klas.
No ale cóż jest młody, ciężką pracą i ambicją można osiągnąć wiele.
Gadanie...
A co powiesz o 'wymianie' Cleber/Marcelo?

No i po co zakładasz, ze Bozok musi byc słaby?

Na tym forum to tylko skrajne opinie mozna znaleźć - albo orgazmy po filmikach z YT, albo znowu zakładanie z góry, że jest to piłkarz duzo gorszy od Zienia...
Odpowiedz cytując