Wyświetl pojedynczy post
martinius028
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10778
Stary 15.06.2009, 21:07
Myślicie że RN pozwoliłaby Bednarzowi wydać 400 tys E na gościa z ligi słowackiej? To zwyczajny wymysł dzienikarza i tyle a tu na forum sie zaraz 10 stron pojawi czy to frajerstwqo czy nie
Odpowiedz cytując