Kordel_Walker napisał(a):

Dwie osoby przedemną napisały, że dajemy za niego 400tys.. każdy myślał, ze to normalna cena za tego piłkarza. Kilka moich postów i doszliśmy do wniosku, że to o 400tys za dużo. Otworzyły się oczy i o to chodziło. Jak Bednarz da za niego jakieś pieniądze to jest frajerem.
Nie wiedziałem, że liga słowacka jest aż tak cienka, że w tr.m. niemal każdemu kończą się kontrakty w tym roku. Jest to przykład tego, że bierzemy gościa z cienkiej ligi, 25letniego, bez doświadczenia na arenie międzynarodowej? i jakiekolwiek pieniądze wyłożone za niego to głupota. Za darmo jak najbardziej.
|
otoz to, a napewno nie za wiecej niz 200tys euro.