Wyświetl pojedynczy post
MCX
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10775
Stary 15.06.2009, 21:05
Wiślak-1990 napisał(a):Wyświetl post
A ja chciałbym żeby Wisła wzmacniała się polskimi zawodnikami zaraz się stanie tak że będziemy mieli więcej obcokrajowców niż naszych piłkarzy.
Gdyby kluby nie stawiały zaporowych cen to zapewne byśmy tak postępowali.
Ale w Polsce wystarczy dwa razy prosto kopnąć piłkę i cena już jest kosmiczna jak na nasze realia.
Dzisiaj chyba Onet podał info. że do Lecha nie trafi Jodłowiec z Polonii Warszawa, bo zażądali za niego... 2 mln euro. Poza tym kogo na lewe skrzydło z Ekstraklasy można by wyciągnąć? Nie widzę zawodnika, który znacząco podniósłby poziom gry Wisły. Dlatego też jestem w miarę spokojny o Bożka, da sobie radę u nas, skoro dawał na Słowacji. A czy poradzi sobie w pucharach to już trudno zgadnąć.
Odpowiedz cytując