Wiślak-1990 napisał(a):

|
A ja chciałbym żeby Wisła wzmacniała się polskimi zawodnikami zaraz się stanie tak że będziemy mieli więcej obcokrajowców niż naszych piłkarzy.
|
Gdyby kluby nie stawiały zaporowych cen to zapewne byśmy tak postępowali.
Ale w Polsce wystarczy dwa razy prosto kopnąć piłkę i cena już jest kosmiczna jak na nasze realia.
Dzisiaj chyba Onet podał info. że do Lecha nie trafi Jodłowiec z Polonii Warszawa, bo zażądali za niego... 2 mln euro. Poza tym kogo na lewe skrzydło z Ekstraklasy można by wyciągnąć? Nie widzę zawodnika, który znacząco podniósłby poziom gry Wisły. Dlatego też jestem w miarę spokojny o Bożka, da sobie radę u nas, skoro dawał na Słowacji. A czy poradzi sobie w pucharach to już trudno zgadnąć.