Wyświetl pojedynczy post
arth_ur
Senior Member
 
 
Od: 04.2005
Skąd: STA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10774
Stary 15.06.2009, 21:05
A czy Bożok miał kiedyś przygodę z reprezentacją Słowacji ? I nie wierzę że Bednarz od tak sobie kupuje piłkarza. Na 100 % przemyślana decyzja, chłop był obserwowany przez dłuży czas. Skorża też musiał zaakceptować ten transfer. Ja jestem na TAK wole już mieć w kadrze Słowianina niż kolejnego kolorowego ( nie jestem rasistą, żeby ktoś nie poczuł się obrażony ! )

P.S. A Ci którzy już chłopaka skreślają dajcie na wstrzymanie ! Jeśli okaże się wzmocnieniem i zacznie grać to Wy będziecie mieć opisy w stylu BOŻOK kocham cię, tak jak było w przypadku Łoba !
http://www.youtube.com/watch?v=-shF8y5ud0Q - obejrzyj Wiślaku, zapewniam że banan pojawi się na twych ustach
Odpowiedz cytując