|
A czy Bożok miał kiedyś przygodę z reprezentacją Słowacji ? I nie wierzę że Bednarz od tak sobie kupuje piłkarza. Na 100 % przemyślana decyzja, chłop był obserwowany przez dłuży czas. Skorża też musiał zaakceptować ten transfer. Ja jestem na TAK wole już mieć w kadrze Słowianina niż kolejnego kolorowego ( nie jestem rasistą, żeby ktoś nie poczuł się obrażony ! )
P.S. A Ci którzy już chłopaka skreślają dajcie na wstrzymanie ! Jeśli okaże się wzmocnieniem i zacznie grać to Wy będziecie mieć opisy w stylu BOŻOK kocham cię, tak jak było w przypadku Łoba !
|