Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10761
Stary 15.06.2009, 20:44
mic,nie napisałem bynajmniej,że Bozok to jakiś ogórek.Ktoś się może wpasować w otoczenie jako np.szare tło,ale zespołu nie POCIĄGNIE.Bez skrzydłowych wyrastających znacznie ponad polską ligową normę nie ma szans na pucharowe sukcesy.W tym sensie Bozok nie będzie nigdy >spiritus movens< Wisły.Ligę słowacką czasem oglądam-tak na marginesie.
Odpowiedz cytując