|
mic,nie napisałem bynajmniej,że Bozok to jakiś ogórek.Ktoś się może wpasować w otoczenie jako np.szare tło,ale zespołu nie POCIĄGNIE.Bez skrzydłowych wyrastających znacznie ponad polską ligową normę nie ma szans na pucharowe sukcesy.W tym sensie Bozok nie będzie nigdy >spiritus movens< Wisły.Ligę słowacką czasem oglądam-tak na marginesie.
|