Manieczkin335 napisał(a):

Już jutro Miroslav powinien przejść testy medyczne przy Reymonta. Jeśli przebiegną prawidłowo, a kluby dogadają się co do odstępnego, to pierwsze wzmocnienie przed walką o Ligę Mistrzów "Białej Gwiazdy" stanie się faktem. Z naszych informacji wynika, że krakowianie wyłożą za Bożoka 400 tys. euro.
To wycinek z artykułu na stronie Interia. Z tego wynika , że z kasą nie jest tak źle
|
Ten gość ma takie info -400tys i do tego się ustosunkowałem.