Wyświetl pojedynczy post
MCX
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10759
Stary 15.06.2009, 20:42
Kordel_Walker napisał(a):Wyświetl post
Poczekamy- zobaczymy. Wg mnie Bednarz bardzo ryzykuje dając 400tys e za tego zawodnika. Chodzi o to, że w tym roku kończy mu sie kontrakt a my dajemu za niego 400tys? Gdzie tu sens? Za świetnego Gargułe z ciężkim sercem oferowaliśmy 400tys, żeby do nas przyszedł pół roku wcześniej a tu kupujemy na gwałt , zamiast zakontraktować teraz i miec za pół roku za darmo. Bednarz widzi w nim jakiegoś zbawiciela. Oby sie oczywiście nie mylił, ale prawda jest taka, że lekkomyślnie stawia na niepewną kartę 400 tys euro i zarazem swoją głowę. Powodzenia.
Racja, ale z drugiej strony my kompletnie nie mamy kogo wystawić na lewej pomocy.
Chyba, że na siłę Diaza czy Ćwielonga ale to nie będzie to, bo Diaz dobrze się uzupełnia w środku z Sobolem, a Ćwielong to dobry zmiennik na zmęczonego przeciwnika, tak około 70 minuty.
Pamiętajmy też, że Garguła w Bełchatowie często grywał na lewej stronie i miał za zadanie schodzić do środka, moim zdaniem Skorża też będzie dążył do podobnego schematu. W końcu Diaz na lewej stronie gra całkiem w porządku, mógłby się więc z Łukaszem wymieniać pozycjami w trakcie meczu - pewnie byłoby to ciekawe rozwiązanie.
Oby Skorża miał jak najwięcej takich "problemów". Udowodnił już nie raz, że świetnie znajduje piłkarzom pozycje na boisku (Diaz, Piotr Brożek, Małecki).
Odpowiedz cytując