Kordel_Walker napisał(a):

|
Wg mnie Bednarz bardzo ryzykuje dając 400tys e za tego zawodnika. Chodzi o to, że w tym roku kończy mu sie kontrakt a my dajemu za niego 400tys? Gdzie tu sens?
|
a skąd wiesz że 400tys? bo interia tak napisała?
dla mnie to nie jest żaden wyznacznik.
Wydaje mi się że może to być niezły transfer. Jest dynamiczny niewątpliwe, a to jest najważnejsze na skrzydle...trzeba wiatr robić.
Szczot też nie gra w kadrze, a wielu z forumowiczów widziało w nim ewentualne wzmocnienie. Myśle że Bozok może być takim tańszym Szczotem. Ale z ocenami musimy się wstrzymać, najpierw do samego sfinalizowania transferu, a potem do potencjalnych pierwszych występów Słowaka.