Wyświetl pojedynczy post
wisl@k_TS
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7925
Stary 15.06.2009, 20:40
Gramzino napisał(a):Wyświetl post
Widzę, że temat Reissa ciągle żywy

Chyba jednak nie możecie bez niego żyć, pozdrawiam

Widać, jak boli Was to że u siebie nie macie i nie mieliście piłkarza takiego pokroju, bo Wasz obecny kapitan Głowacki to zdrajca, który urodził się w Poznaniu, a Pawcio Brożek tak kocha Wisłę, że latem odejdzie zagranicę.
Hahahahaha, oj boli mistrz Wisełki boli

Ale juz za rok, znowu oznajmicie marsz na majstra

Dobra koniec napinki z mojej strony. Ale jeśli złodziej (a sory, domniemanie niewinności) i pazera na pieniądze, która grała w paaaaaru klubach jest dla was legendą to dla nas jest nią Kalu Uche i Emilian Dolha


A to kluby gdzie grał 'zobaczcie moje plecy':
  1. [Polska] Lech Poznań
  2. [Polska] Kotwica Kórnik
  3. [Polska] Amica Wronki
  4. [Polska] Lech Poznań
  5. [Niemcy] Hertha BSC Berlin
  6. [Niemcy] MSV 02 Duisburg
  7. [Niemcy] Hertha BSC Berlin
  8. [Niemcy] SpVgg Greuther Fürth
  9. [Polska] Lech Poznań
the end
Odpowiedz cytując