grzesiek632 napisał(a):

jesliby piłkarz ten miałby kosztowac 1milino to bysmy się nawet w jego strone nie patrzyli...
mowisz ze nie gra w słabej ( no nie powiedział by m tak do konac ze sa az tacy słabi ) reprezentacji Słowacji... to dam Ci taki przykład Piotr Brożek nie gra wcale w reprezentacji ( nie mowie o pojedynczym wygbryku) i co to mamy moeic teraz ze jest On słaby Weż się opanuj... ja wiem ze bys chciał piłarzy za miliony euro i to 18 letnich ( piszesz o tym Bożoku jak by był starym dziadem) i dobrych ale tak sie nie da.
|
Poczekamy- zobaczymy. Wg mnie Bednarz bardzo ryzykuje dając 400tys e za tego zawodnika. Chodzi o to, że w tym roku kończy mu sie kontrakt a my dajemu za niego 400tys? Gdzie tu sens? Za świetnego Gargułe z ciężkim sercem oferowaliśmy 400tys, żeby do nas przyszedł pół roku wcześniej a tu kupujemy na gwałt , zamiast zakontraktować teraz i miec za pół roku za darmo. Bednarz widzi w nim jakiegoś zbawiciela. Oby sie oczywiście nie mylił, ale prawda jest taka, że lekkomyślnie stawia na niepewną kartę 400 tys euro i zarazem swoją głowę. Powodzenia.