Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10750
Stary 15.06.2009, 20:24
ja som za nech idu vsetci do p1ce aspon nebudu robit tu bordel a viac nekomentujem

wypowiedz jakiegos usera spod artykułu na stronce profutbal.sk

jak ją rozumiecie ?
Odpowiedz cytując