Wyświetl pojedynczy post
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10748
Stary 15.06.2009, 20:18
Kordel_Walker napisał(a):Wyświetl post
Wg transfermarkt w tym roku kończy mu się kontrakt, nie jest tam wyceniany nawet na 1 euro, piłkarz zupełnie anonimowy, 25lat na karku, zero meczy w słabej reprezentacji Słowacji i 400tys e? Żart. Jeśli Bednarz tyle za niego wyłoży to za pół roku leci łysa głowa.
jesliby piłkarz ten miałby kosztowac 1milino to bysmy się nawet w jego strone nie patrzyli...
mowisz ze nie gra w słabej ( no nie powiedział by m tak do konac ze sa az tacy słabi ) reprezentacji Słowacji... to dam Ci taki przykład Piotr Brożek nie gra wcale w reprezentacji ( nie mowie o pojedynczym wygbryku) i co to mamy moeic teraz ze jest On słaby Weż się opanuj... ja wiem ze bys chciał piłarzy za miliony euro i to 18 letnich ( piszesz o tym Bożoku jak by był starym dziadem) i dobrych ale tak sie nie da.
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując