Kordel_Walker napisał(a):

|
Wg transfermarkt w tym roku kończy mu się kontrakt, nie jest tam wyceniany nawet na 1 euro, piłkarz zupełnie anonimowy, 25lat na karku, zero meczy w słabej reprezentacji Słowacji i 400tys e? Żart. Jeśli Bednarz tyle za niego wyłoży to za pół roku leci łysa głowa.
|
jesliby piłkarz ten miałby kosztowac 1milino to bysmy się nawet w jego strone nie patrzyli...
mowisz ze nie gra w słabej ( no nie powiedział by m tak do konac ze sa az tacy słabi ) reprezentacji Słowacji... to dam Ci taki przykład Piotr Brożek nie gra wcale w reprezentacji ( nie mowie o pojedynczym wygbryku) i co to mamy moeic teraz ze jest On słaby

Weż się opanuj... ja wiem ze bys chciał piłarzy za miliony euro i to 18 letnich ( piszesz o tym Bożoku jak by był starym dziadem) i dobrych ale tak sie nie da.