Wyświetl pojedynczy post
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10742
Stary 15.06.2009, 20:10
mic napisał(a):Wyświetl post
Bo ? Nazwisko zle brzmi ?
Po czym sie zapowiada ? Widziales chociaz jak gra ? Pewnie gdyby nie news na glownej to nie wiedzialbym czy jest blondyn, szatyn czy lysy...

Malkontenci znowu atakuja...
n ofakt ze kolega wyżej troche się ''zagrzał'' ale tak szczerze mówiac to coś dobergo nie mozemy powiedziec narazie o tym zawodniku... tak samo jak nie mozemy mowic ze jest złym graczem...

mysle za narazie to nikt nie wiec nic
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując