mic napisał(a):

Bo ? Nazwisko zle brzmi ?
Po czym sie zapowiada ? Widziales chociaz jak gra ? Pewnie gdyby nie news na glownej to nie wiedzialbym czy jest blondyn, szatyn czy lysy...
Malkontenci znowu atakuja...
|
n ofakt ze kolega wyżej troche się ''zagrzał'' ale tak szczerze mówiac to coś dobergo nie mozemy powiedziec narazie o tym zawodniku... tak samo jak nie mozemy mowic ze jest złym graczem...
mysle za narazie to nikt nie wiec nic
