Manieczkin335 napisał(a):

Z naszych informacji wynika, że krakowianie wyłożą za Bożoka 400 tys. euro.
T)
|
Wg transfermarkt w tym roku kończy mu się kontrakt, nie jest tam wyceniany nawet na 1 euro, piłkarz zupełnie anonimowy, 25lat na karku, zero meczy w słabej reprezentacji Słowacji i 400tys e? Żart. Jeśli Bednarz tyle za niego wyłoży to za pół roku leci łysa głowa.