Wyświetl pojedynczy post
Kordel_Walker
Banita
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10738
Stary 15.06.2009, 20:08
Manieczkin335 napisał(a):Wyświetl post
Z naszych informacji wynika, że krakowianie wyłożą za Bożoka 400 tys. euro.

T)
Wg transfermarkt w tym roku kończy mu się kontrakt, nie jest tam wyceniany nawet na 1 euro, piłkarz zupełnie anonimowy, 25lat na karku, zero meczy w słabej reprezentacji Słowacji i 400tys e? Żart. Jeśli Bednarz tyle za niego wyłoży to za pół roku leci łysa głowa.
Odpowiedz cytując