Wyświetl pojedynczy post
Nehiar
Senior Member
 
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10729
Stary 15.06.2009, 19:49
+ tego Leonardo jest to, że może grać na lewej pomocy, lewej obronie i nawet na środku jako playmaker(przynajmniej według tego co piszą na stronie), więc możliwe że przyjdzie do nas i będzie jako zapchajdziura, o ile oczywiście nie trzeba za niego płacić
Odpowiedz cytując