+ tego Leonardo jest to, że może grać na lewej pomocy, lewej obronie i nawet na środku jako playmaker(przynajmniej według tego co piszą na stronie), więc możliwe że przyjdzie do nas i będzie jako zapchajdziura, o ile oczywiście nie trzeba za niego płacić
