Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10726
Stary 15.06.2009, 19:47
prawnik25 napisał(a):Wyświetl post
Inna sprawa czy na teraz to jest w ogóle zawodnik do pierwszego składu po doświadczeniach z niemal dwukrotnie droższym Jirsakiem.
Wszystko wyjdzie w praniu - jak zwykle zresztą. To znaczy - jeżeli w ogóle przyjedzie, przejdzie testy i podpisze kontrakt. Takich, co to już wsiadali do samolotu, a ostatecznie nigdy się nawet na Reymonta nie pojawili mamy w każdym okienku na kopy. Wina takiego stanu rzeczy w większości wypadków leży po stronie mediów, które nie mając o czym pisać często bawią się w zgadywanki.

Pojawi się info na głównej, że podpisany, to będzie można zacząć się martwić, czy się sprawdzi ( albo ew. - cieszyć, że będzie miał Skorża zawodnika już na początku zgrupowania ).
Ostatnio edytowane przez wolfy : 15.06.2009 o godz. 19:52.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując