prawnik25 napisał(a):

|
Inna sprawa czy na teraz to jest w ogóle zawodnik do pierwszego składu po doświadczeniach z niemal dwukrotnie droższym Jirsakiem.
|
Wszystko wyjdzie w praniu - jak zwykle zresztą. To znaczy - jeżeli w ogóle przyjedzie, przejdzie testy i podpisze kontrakt. Takich, co to już wsiadali do samolotu, a ostatecznie nigdy się nawet na Reymonta nie pojawili mamy w każdym okienku na kopy. Wina takiego stanu rzeczy w większości wypadków leży po stronie mediów, które nie mając o czym pisać często bawią się w zgadywanki.
Pojawi się info na głównej, że podpisany, to będzie można zacząć się martwić, czy się sprawdzi ( albo ew. - cieszyć, że będzie miał Skorża zawodnika już na początku zgrupowania ).