wolfy napisał(a):

Jasne.
Problem w tym, ze nasi "dziennikarze" sportowi niewiele wiedzą, więc zupełnie bym się tym nie sugerował.
|
Szczególnie jesli idzie o ceny płacone za poszczególnych zawodników - na pewno Słowak nie jest drogim zawodnikiem skoro interesowaliśmy się nim wcześniej, tyle tylko że my mówimy o LM a w tym kontekście gracze pokroju Bożoka to może być za mało...
Inna sprawa czy na teraz to jest w ogóle zawodnik do pierwszego składu po doświadczeniach z niemal dwukrotnie droższym Jirsakiem.
Zaczynam wątpić po tych ruchach transferowych w znajomość tamtejszego rynku przez Bednarza bo zawodnicy tacy jak Singlar czy w/w Czech mnie do siebie nie przekonują ani trenera Skorży.
Ciekawe kto przyjdzie na prawą obronę bo jesli miałby to być Fonfara to wymiękam na samym starcie...