Wasiu napisał(a):

|
Tylko zastanow sie jeszcze porzadnie czy napewno chcesz tatuaz, napewno taki i napewno na przedramieniu.
|
Dokładnie. Żeby to nie był tylko taki chwilowy pomysł, a potem żeby nie okazał się problemem. Ja od ok. 2,5 roku jestem pewien że chcę tatuaż, tylko teraz problem z kasą, bo póki co mam tylko 150 zł :(