ja mam samsunga od czterech miesiecy- sprawdza sie

generalnie kilka dni trzeba bylo poswiecic, zeby sie przestawic, ale to dotyczy kazdego telefonu z ekranem dotykowym.
Plusy Samsunga- bateria, przy dosc intensywnym uzytkowaniu, trzyma przyzwoicie (choc minusem jest, ze jak pojawia sie znak pustej baterii to pada zaraz... w poprzednim samsungu mimo pustej baterii jeszcze pol dnia dzialal normalnie), b.dobry aparat jak na komorke, pamiec wew. tez przyzwoitej wielkosci, i cos co ja- jako kobieta, ktora telefon wrzuca do torby, w ktorej miesci sie pol domu

- chwale, czyli wymienna klapka z takim skorzanym przodem, dzieki czemu tel sie nie rysuje.
Moze ktos inny wypowie sie nt LG, zebys mial jasnosc w temacie.