Temat: Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
re_set
Member
 
 
Od: 05.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#420
Stary 15.06.2009, 19:20
ja mam samsunga od czterech miesiecy- sprawdza sie generalnie kilka dni trzeba bylo poswiecic, zeby sie przestawic, ale to dotyczy kazdego telefonu z ekranem dotykowym.
Plusy Samsunga- bateria, przy dosc intensywnym uzytkowaniu, trzyma przyzwoicie (choc minusem jest, ze jak pojawia sie znak pustej baterii to pada zaraz... w poprzednim samsungu mimo pustej baterii jeszcze pol dnia dzialal normalnie), b.dobry aparat jak na komorke, pamiec wew. tez przyzwoitej wielkosci, i cos co ja- jako kobieta, ktora telefon wrzuca do torby, w ktorej miesci sie pol domu- chwale, czyli wymienna klapka z takim skorzanym przodem, dzieki czemu tel sie nie rysuje.
Moze ktos inny wypowie sie nt LG, zebys mial jasnosc w temacie.
Odpowiedz cytując