Wyświetl pojedynczy post
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1520
Stary 15.06.2009, 18:38
Hehe, sedziowie mnie lubia, w 5 meczach w lidze strzelilem 6 goli z rzutów karnych
Dopiero zaczynam sezon w Wisełce, sprowadziłem sporo młodych graczy, jeszcze grają dośc słabo, ale teraz pokonali Marsylie po dogrywce i weszli do grupowki. Pewnie dostane lomot, ale przynajmniej troche kasy wpadnie.

Zawsze kupowalem do Wisełki Shumailova i stwierdzam ze to bardzo dobry golkiper, jednak slabo spisuje sie przy strzalach z dystandu i rzutow wolnych, duzo bramek tak potracilem.
Polecam:
Daniela Parejo z Realu, w łatce 9.3 na liscie transferowej
Antonin Rosa - bardzo dobry lewy obronca, wyciagnalem go za 1,5 mln zlotych
Za darmo bardz odobry do Wisły jest Nelson Cuevas, na zmiane z Łobem na prawa pomoc
Odpowiedz cytując