Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
Tom'ash
Senior Member
Od: 02.2005
Offline
#
1519
15.06.2009, 18:12
U mnie Rachwał za Sobola się bardzo ładnie sprawdzał. A na napad polecam Vaclaca Kadlca. Za większą kase dość ładnie grał u mnie Denis Vasin.
Tom'ash
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Tom'ash
Znajdź inne posty napisane przez Tom'ash