Wyświetl pojedynczy post
Mistel
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8812
Stary 15.06.2009, 18:05
jurukuru napisał(a):Wyświetl post
Ściągnąłem gg na telefon i takie coś mi wyskakuje: " The aplication has unexpectedly quit it ran out of memory" co to oznacza i co mam zrobić w razie czego ? ;p
A masz wystarczająco pamięci na telefonie?

Może to też wina RAMu (bo każdy telefon go ma), spróbuj pobrać inną wersję.
Odpowiedz cytując