jurukuru napisał(a):

Ściągnąłem gg na telefon i takie coś mi wyskakuje: " The aplication has unexpectedly quit it ran out of memory" co to oznacza i co mam zrobić w razie czego ? ;p
|
A masz wystarczająco pamięci na telefonie?
Może to też wina RAMu (bo każdy telefon go ma), spróbuj pobrać inną wersję.