|
Jop? Nieeee... Stary, spójrzcie co wyprawiał na Euro.Nie wiem jakim cudem nadal ociera się o kadrę, skoro po stokroć lepszym stoperem jest Arek Głowacki! Jop jest bardzo powolny i jeszcze zapewne chiałby sporo kasy(w Rosjii na pewno zarabiał dużo). Wolę jakiegoś młodego, rokującego na przyszłość piłkarza aniżeli starą 'gwiazdę' z wysokim kontraktem...
|