Wyświetl pojedynczy post
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3082
Stary 15.06.2009, 17:48
I tylko 2 stoperow...
Jak padnie mozliwosc pozyskania Glika i jesli Jop nie bedzie rzadal wiele to jestem jak najbardziej za. Solidny gracz, troche sie w tej Rosji nagral, doswiadczenie na arenie miedzynarodowej, problemow z aklimatyzacja by nie bylo bo kilku pilkarzy juz zna, a z Glowackim razem troche pograli.
Odpowiedz cytując