Wyświetl pojedynczy post
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10677
Stary 15.06.2009, 17:41
Božok do Wisly Krakov


"Božok, ktorý má ešte v Ružomberku platný kontrakt, odchádza v utorok na zdravotné testy do Krakova. Po ich úspešnom tohtotýždňovom absolvovaní by už nič nemalo brániť v transfere. Miro je v najlepšom futbalovom veku. Ide o perspektívneho hráča, univerzála, schopného nastupovať na pravom i ľavom kraji stredovej formácie," uviedol v pondelok popoludní pre agentúru SITA licenčný agent SFZ a hráčov zástupca Vladimír Varga.

http://www.profutbal.sk/spravy/?clanok=73913
Odpowiedz cytując