Wyświetl pojedynczy post
MK85
Member
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 15.06.2009, 17:34
WILU TS napisał(a):Wyświetl post
Nie chwaliłbym się na Twoim miejscu z tego
Co do samej imprezy to od 7 lat nie opuszczam żadnej,i może mnie wyśmiejecie albo nie ale najbardziej podobało mi się jak śpiewała Rodowiczka,Perfect,Lady Pank czy też Kayah,bo to są takie kawałki które znają wszyscy i fajnie sobie pośpiewać
moze osoba nie pod moj klimat
a co do drugiej czesci Twojego postu to masz racje, a nigdy nie zapomne jak Kahay zaspiewala Prawy do lewego...
Odpowiedz cytując