Wyświetl pojedynczy post
tylko_na_kilka_dni
Senior Member
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8808
Stary 15.06.2009, 17:30
wislacki napisał(a):Wyświetl post
Dlatego pytam, czy ktoś miał już styczność z tym programem i może mi pomóc?
Z tego co pamietam, to usuwalem u znajomego cos podobnego. Sproboj sciagnac combofixa [STĄD!], moze uda ci sie uruchomic. Jezeli ten caly SS blokuje to 'zabij proces' [alt+ctrl+del]. Ewentualnie napisz na tym forum ktore podalem przy linku do combofixie i opisz dokladnie swoj problem
Odpowiedz cytując