wislacki napisał(a):

|
Dlatego pytam, czy ktoś miał już styczność z tym programem i może mi pomóc?
|
Z tego co pamietam, to usuwalem u znajomego cos podobnego. Sproboj sciagnac combofixa [
STĄD!], moze uda ci sie uruchomic. Jezeli ten caly SS blokuje to 'zabij proces' [alt+ctrl+del]. Ewentualnie napisz na tym forum ktore podalem przy linku do combofixie i opisz dokladnie swoj problem
