MK85 napisał(a):

|
przesadziles chyba. Nawet nie wiem co to za figura z tego peirwszego...
|
Nie chwaliłbym się na Twoim miejscu z tego
Co do samej imprezy to od 7 lat nie opuszczam żadnej,i może mnie wyśmiejecie albo nie ale najbardziej podobało mi się jak śpiewała Rodowiczka,Perfect,Lady Pank czy też Kayah,bo to są takie kawałki które znają wszyscy i fajnie sobie pośpiewać
