Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 15.06.2009, 16:35
No sory ale Die Toten Hosen i Kravitz to jednak zdecydowanie nie ten kaliber. To jak porownac Man United z Kaiserslautern
Na wianki sie przestaje chodzic z wiekiem, po prostu sie odechciewa patrzec na pijana gowniazerie. Nic niezwyklego.

Skonczylem wlasnie pisac posta o poznanikiach wiec takie mi sie nasunelo skojarzenie ze gdyby u nich gral Kravitz to ludzie z ich miasta byliby wniebowzieci i sialiby propagande na caly swiat. To akurat czasem jest dobra cecha, taki pr do przesady. Zreszta, czy tak wlasnie nie bylo z Nelly Furtado gdy tam grala? U nas w Krakowie ludziom jest zazwyczaj ciezko dogodzic bo marudza jak nigdzie indziej heh.
Ostatnio edytowane przez orzeu : 15.06.2009 o godz. 16:45.
WISŁA PANY !!
Odpowiedz cytując