Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
matti123
Senior Member
Od: 01.2006
Offline
#
10676
15.06.2009, 16:14
Kasprzik byłby dobrą mobilizacją dla Pawełka, a jeśli szukamy bramkarza nr 1 to raczej poszukamy gdzieś indziej.
matti123
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do matti123
Znajdź inne posty napisane przez matti123