Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1517
Stary 15.06.2009, 16:12
KacpiTSW napisał(a):Wyświetl post
Poszukuje do Wisły młodego dobrego napastnika oraz lewoskrzydłowego ;-) Mój budżet nie jest wysoki. ;-)
Kardela z Odry Wodzisław na lewe skrzydło, do napadu Le Tallec - brat tego bardziej znanego. Chłopak jest do sciągniecia za darmo bodaj w 2009 roku i jest rewelacyjny, stylem gry przypomina Żurawia za dawnych, dobrych lat w Wiśle.

LeQ napisał(a):Wyświetl post
Za mną 5 sparingów z: Brno 5-0 , Meppen 10-0 ,Fortuna D. 8-1,Hansa 2-0,Nurnberg 2-0.Brożek strzelił 16 bramek.
Na razie się nie wzmacniam bo mam tylko 440 k ojro.Juszczyk już mi uciekł do Slavii a Sobol nie chce przedłużyć kontraktu bo mogę mu tylko zaoferować 8,000 ojro tygodniowo a on chce 11,750.
Co zrobić? Przesunąć cześć środków z funduszu transferowego na fundusz płac?
A próbowałeś podsunąć mu to 8 tysięcy ? Często akceptują. Jeśli nie zaakceptuje, a kontrakt obowiązuje mu jeszcze tylko przez rok to najlepiej sprzedać w okienku zimowym. Zarobisz na transferze + zaoszczędzisz na jego pensji. I szykuj mu następce !
Odpowiedz cytując