|
Poprawcie mnie jeśli się mylę ale czy aby nie gadacie o rzeczach o których macie mierne pojęcie?
Nie wierze by któryś z piszących w temacie Kasprzika i Glika, był aż tak wielkim masochistą, by oglądnąć przynajmniej połowę meczy Piasta z tej rundy, a to wd. mnie podstawa by z pełną odpowiedzialnością pisać o klasie bądź jej braku, w przypadku tej dwójki.
|