Wyświetl pojedynczy post
Kamil_mchw
Senior Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10673
Stary 15.06.2009, 15:41
Włodarze Piasta mówili w jakimś wywiadzie że nie oddadzą Glika teraz... więc puki nie kosztuje jakoś dużo to można by go kupić i od razu wypożyczyć do Piasta... niech gra dalej z Kowalskim bo kto wie czy za jakiś czas nie będą stanowić podpory defensywy Wisły. Do Kasprzika nie jestem do końca przekonany... jego poziom jest porównywalny do Pawełka a my potrzebujemy bramkarza o klase lepszego od Mariusza, Ilie trzeba wypożyczyć bo widać że nie służy mu rola rezerwowego, może regularną grą w jakimś słabszym polskim klubie rozwinołby się...
Odpowiedz cytując