Wyświetl pojedynczy post
MCX
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10672
Stary 15.06.2009, 15:38
Angmir napisał(a):Wyświetl post
Ktoś mi prosze wyjaśni w czym lepszy od Pawełka jest Kasprzik ? Rozumiem że wszyscy nie moga się doczekać nowego bramkarza (a to wcale nie jest nasz największy, ani jeden z większych problemów), ale zatrudnienie Kasprzika nic w temacie raczej nie zmieni.
Nie jest to nasz największy, ani jeden z większych problemów, tak?
To co zrobimy, jak będziemy grać o LM załóżmy z Olympiakosem i Pawełek dozna kontuzji?
Wystawimy Cebanu? Gościa, który póki co łapał trochę w Pucharze Ekstraklasy i jednym meczu w zeszłym sezonie z ŁKS? Uwierz, że nie byłoby to dobre posunięcie.
Kasprzik dobry bramkarz, pokazał się w Piaście. Zwróćcie uwagę ile Piast stracił przez cały sezon (30 kolejek) bramek - 26. Mniej straciła tylko pierwsza czwórka (My, Legia, Lech i Polonia).
Rywalizacja Pawełek - Kasprzik dobrze zrobiłaby obu bramkarzom, i wcale nie jest pewne, kto broniłby w podstawowej 11-stce. Kolejnym plusem jest to, że oszczędzilibyśmy sobie kabaretu z testowaniem "bramkarzy" z egzotycznych krain podczas okresu przygotowawczego.
Wiadomo w ogóle kiedy Bednarz dokładnie jedzie do Gliwic? Dziś, jutro, w środę?
Odpowiedz cytując