Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
matti123
Senior Member
Od: 01.2006
Offline
#
10670
15.06.2009, 14:34
Tylko Glik był w Piaście najważniejszym obrońcą, Kasprzik podstawowym bramkarzem a Kowalski nie grał zawsze, więc coś z tymi doniesieniami nie tak. No może że Piast chce być jakimś naszym klubem satelickim..
matti123
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do matti123
Znajdź inne posty napisane przez matti123