Wyświetl pojedynczy post
matti123
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10670
Stary 15.06.2009, 14:34
Tylko Glik był w Piaście najważniejszym obrońcą, Kasprzik podstawowym bramkarzem a Kowalski nie grał zawsze, więc coś z tymi doniesieniami nie tak. No może że Piast chce być jakimś naszym klubem satelickim..
Odpowiedz cytując