Wyświetl pojedynczy post
amauri1990
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: XVII

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10669
Stary 15.06.2009, 14:32
Belzebub napisał(a):Wyświetl post
Wymiana jedynie na zasadzie :
Kowalski wypożyczony na jeszcze jeden caly sezon lub dłużej jeśli u nas nie bedzie miał szansy grać(chyba ze Piast spadnie)..Po tym okresie jeśli nie bedzie rokował do 16stki,to możemy go tam sprzedac..

A w zamian pierwszeństwo Wisły do Glika lub Kasprzika..
Coś w stylu transkacji z Katowicami za Kowalczyka, kiedy to Jacek przyszedł do nas w zamian za wypożyczenie Pawła Brożka?

Byłoby to conajmniej rozsądne Ba, możnaby im Ilie wypożyczyć dodatkowo.
Odpowiedz cytując