Belzebub napisał(a):

Wymiana jedynie na zasadzie :
Kowalski wypożyczony na jeszcze jeden caly sezon lub dłużej jeśli u nas nie bedzie miał szansy grać(chyba ze Piast spadnie)..Po tym okresie jeśli nie bedzie rokował do 16stki,to możemy go tam sprzedac..
A w zamian pierwszeństwo Wisły do Glika lub Kasprzika..
|
Coś w stylu transkacji z Katowicami za Kowalczyka, kiedy to Jacek przyszedł do nas w zamian za wypożyczenie Pawła Brożka?
Byłoby to conajmniej rozsądne

Ba, możnaby im Ilie wypożyczyć dodatkowo.