Wyświetl pojedynczy post
Belzebub
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: ULTRA C

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10667
Stary 15.06.2009, 14:22
Wymiana jedynie na zasadzie :
Kowalski wypożyczony na jeszcze jeden caly sezon lub dłużej jeśli u nas nie bedzie miał szansy grać(chyba ze Piast spadnie)..Po tym okresie jeśli nie bedzie rokował do 16stki,to możemy go tam sprzedac..

A w zamian pierwszeństwo Wisły do Glika lub Kasprzika..
Odpowiedz cytując