|
Wymiana jedynie na zasadzie :
Kowalski wypożyczony na jeszcze jeden caly sezon lub dłużej jeśli u nas nie bedzie miał szansy grać(chyba ze Piast spadnie)..Po tym okresie jeśli nie bedzie rokował do 16stki,to możemy go tam sprzedac..
A w zamian pierwszeństwo Wisły do Glika lub Kasprzika..
|