Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10666
Stary 15.06.2009, 14:02
flamengista napisał(a):Wyświetl post
I jeszcze jedno. Nie podobają mi się pomysły wymiany Glik albo Kasprzik - Kowalski. Nasz stoper nie jest gorszy od Glika, a jest już naszym zawodnikiem - nie trzeba go kupować. Zna też zawodników, więc nie będzie tracił czasu na aklimatyzację. Natomiast taka "wymiana" będzie nas dodatkowo kosztować.
Podpisuję się pod tym obiema rękami. Mam nadzieję, że spekulacje na temat ew. wymiany to - no właśnie - tylko spekulacje.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 15.06.2009 o godz. 14:07.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując