flamengista napisał(a):

|
I jeszcze jedno. Nie podobają mi się pomysły wymiany Glik albo Kasprzik - Kowalski. Nasz stoper nie jest gorszy od Glika, a jest już naszym zawodnikiem - nie trzeba go kupować. Zna też zawodników, więc nie będzie tracił czasu na aklimatyzację. Natomiast taka "wymiana" będzie nas dodatkowo kosztować.
|
Podpisuję się pod tym obiema rękami. Mam nadzieję, że spekulacje na temat ew. wymiany to - no właśnie - tylko spekulacje.