wszystkie kamerki działaja z kazdego stadionu na stronie euro2012 tylko ze stadionu WISŁY nie działa od 9 czerwca i nawet nie wiadomo co tam na C słychac....wie ktos moze czy w ogole planuja wznowienie tej kamerki czy w zwiazku z tym ze krakow nie bedzie gospodarzem w ogole jej nie wznowioa

