Wyświetl pojedynczy post
bravelukas
Senior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3010
Stary 15.06.2009, 13:58
wszystkie kamerki działaja z kazdego stadionu na stronie euro2012 tylko ze stadionu WISŁY nie działa od 9 czerwca i nawet nie wiadomo co tam na C słychac....wie ktos moze czy w ogole planuja wznowienie tej kamerki czy w zwiazku z tym ze krakow nie bedzie gospodarzem w ogole jej nie wznowioa
Odpowiedz cytując