Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
cognor
Junior Member
Od: 06.2009
Offline
#
10662
15.06.2009, 13:17
dokładnie...trzeba czekac i wierzyc! w tym tygodniu powinno byc wszystko jasne ... Bednarz jedzie do gliwic, pewnie przyjedzie tez ktos z lecha i bedzie decyzja. ja tam uwazam, ze piastowi oplaca sie dobrze z nzmi zyc i tyle
cognor
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do cognor
Znajdź inne posty napisane przez cognor