|
Ja wychodze z założenia ze póki nie ma info na głównej to te wszystkie wypociny pismaków można sobie wsadzic głęboko w d... już było kilkanascie takich spraw ze prasa pisała i pisala a co z tego wychodziło to każdy wie choćnie ukrywam że chciałbym aby ten Leandro przyszedł do Wisełki.
|