|
Lewoskrzydłowy - polecam Adama Hlouska. Gra dobrze również jako napastnik. Przyszedł bodajże z klubu Jabloniec za 475tys. a w drugim sezonie gry w Ekstraklasie został wybrany najlepszym młodym piłkarzem.
Ostatnio edytowane przez Lupo : 15.06.2009 o godz. 11:08.
|