PhantomRanger napisał(a):

|
Patrząc na kamerę można odnieść wrażenie, że demolka zbliża się ku końcowi, a w tle widać ciężarówki które prawdopodobnie wywożą ten gruz. Czyli można się spodziewać, że za jakieś 1,5 tygodnia plac może być czysty i zaczną kopać dół pod fundamenty.
|
Ale zanim zaczną kopać muszą wykonać ścianę szczelinową.