Wyświetl pojedynczy post
Arturo Qr2nów
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: SKMK - W.D.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3004
Stary 15.06.2009, 10:31
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
Patrząc na kamerę można odnieść wrażenie, że demolka zbliża się ku końcowi, a w tle widać ciężarówki które prawdopodobnie wywożą ten gruz. Czyli można się spodziewać, że za jakieś 1,5 tygodnia plac może być czysty i zaczną kopać dół pod fundamenty.
Ale zanim zaczną kopać muszą wykonać ścianę szczelinową.
Odpowiedz cytując