dokładnie, to jest gra,a w tej grze ja osobiście wierzę w naszego "mecenasa"

zresztą chyba Piastowi zależy na dobrych relacjach z nami, bo mają Kowala, mogą miec następnego ... zadowolony będę jak Kasprzik przyjdzie teraz a Glik w zimie lub nawet za rok ale DO NAS!