Wyświetl pojedynczy post
cognor
Junior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10654
Stary 15.06.2009, 10:31
dokładnie, to jest gra,a w tej grze ja osobiście wierzę w naszego "mecenasa" zresztą chyba Piastowi zależy na dobrych relacjach z nami, bo mają Kowala, mogą miec następnego ... zadowolony będę jak Kasprzik przyjdzie teraz a Glik w zimie lub nawet za rok ale DO NAS!
Odpowiedz cytując